Dlaczego warto kupić nasze urządzenie?

 • Polski producent

  Jesteśmy polską firmą technologiczną – projekt, produkcja i serwis naszych myjni oraz myjek ultradźwiękowych zlokalizowane są w Polsce.

 • Jakość i doświadczenie

  Już 27 lat produkujemy myjnie ultradźwiękowe. Nasze doświadczenie, staranne wykonanie urządzeń, oraz zastosowanie najnowocześniejszych podzespołów renomowanych światowych producentów gwarantują bardzo dobrą jakość i długą żywotność myjni. Liczne patenty i zgłoszenia patentowe potwierdzają unikalność rozwiązań w układach elektronicznych stosowanych w naszych generatorach. Każde urządzenie jest testowane na etapie produkcji.

 • Technologia

  Wieloletnia współpraca z naukowcami Politechniki Warszawskiej zaowocowała nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

  Myjki wyposażone są w ultranowoczesne energoelektroniczne generatory ultradźwiękowe z regulacją ekstremalną zapewniającą emisję maksymalnej mocy ultradźwiękowej niezależnie od poziomu kąpieli, temperatury oraz ilości mytych detali. Nie wymagają one okresowego strojenia.

  Generatory ultradźwiękowe, grzałki oraz pompy są zabezpieczone przed pracą "na sucho".

  Myjki warsztatowe i przemysłowe mają pokrywy i osłony z izolacją cieplną i akustyczną. Poprawia to warunki pracy obsługi i zmniejsza straty ciepła.

  Projektujemy nasze urządzenia ultradźwiękowe w oparciu o oprogramowanie CAD/CAM.

 • Personalizacja zamówienia

  Na etapie konstrukcji i produkcji jesteśmy w stanie dopasować nasze urządzenia do indywidualnych wymagań klienta. Pomagamy w opracowaniu odpowiedniej technologii mycia i doborze efektywnych środków myjących. Jeśli zachodzi potrzeba, przeprowadzamy instalację myjni u klienta.

 • Szkolenia i wsparcie

  Zapewniamy wieloletni serwis i wsparcie techniczne. W przypadku skomplikowanych urządzeń prowadzimy szkolenia obsługi.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com