Myjnia ultradźwiękowa Sonic-845

  • Myjnia ultradźwiękowa Sonic-845

    Myjnia ultradźwiękowa Sonic-845

Myjnia Sonic 845 to przemysłowa linia technologiczna do mycia, płukania i osuszania detali o masie ok 1000kg. Pojemność robocza jednej komory wynosi ok 900 litrów. Modułowa konstrukcja linii (myjka ultradźwiękowa, wanna płucząca, stanowisko ociekowe i szafa sterownicza są wykonane jako oddzielne komponenty) pozwala na łatwy transport i montaż urządzenia.Myjnia została wyposażona w wielostopniowe generatory współpracujące z panelami ultradźwiękowymi umieszczonymi na ścianach bocznych urządzenia. Układ spłukiwania powierzchni zapobiega osadzaniu się lekkich zanieczyszczeń na mytych detalach podczas ich wyjmowania z roztworu myjącego.
Płukanie detali jest intensyfikowane przez układ wzburzania kąpieli za pomocą sprężonego powietrza.
Układy sterowania, zabezpieczenia oraz generatory ultradźwiękowe zostały zabudowane w szafie Rittal z serii TS-8. Przejrzysta i funkcjonalna konstrukcja skraca czas instalacji urządzenia oraz pozwala na łatwą diagnostykę i serwis. Filtrowanie powietrza wykorzystywanego do chłodzenia podzespołów umieszczonych w szafie pozwala na bezpieczną pracę urządzenia w warunkach przemysłowych.
Zastosowanie sprawdzonych podzespołów wiodących producentów (osprzęt elektryczny EATON, sterowniki OMRON, szafa RITTAL i nierdzewne skrzynki przyłączeniowe RITTAL na poszczególnych urządzeniach, złącza WEIDMULLER) gwarantuje długą i bezawaryjną pracę linii.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com