Myjnie ultradźwiękowe

Przedsiębiorstwa, w których niezbędne jest precyzyjne mycie urządzeń i elementów składowych maszyn, powinny być zaopatrzone w specjalistyczne myjnie ultradźwiękowe. Firma Polsonic jako lider na rynku tego typu rozwiązań oferuje najwyższej jakości sprzęt, wraz z dodatkowym wyposażeniem.

Nasze myjnie ultradźwiękowe stanowią rozwiązanie idealne dla branży przemysłowej i warsztatów remontowych. Wanny, których rozmiar możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań są w całości wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej. Zadbaliśmy o najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że nasze myjnie charakteryzują się równomiernym rozkładem ultradźwięków w wannie. W naszych innowacyjnych urządzeniach zastosowaliśmy unikatowe, opatentowane rozwiązania, pozwalające na zwiększoną efektywność mycia.

Myjnie oferowane przez firmę Polsonic mają bogate wyposażenie dodatkowe w postaci: wanien płuczących, separatorów oleju, spryskiwaczy powierzchni, układów filtrujących, osadników szlamu, siłowników pneumatycznych, suszarek oraz obrotowych koszy z napędem elektrycznym.

Polsonic to myjnie o zwiększonej efektywności działania, dużym bezpieczeństwie, przedłużonej żywotności i zwiększonej trwałości. Nad naszymi urządzeniami nieustannie pracujemy i dokonujemy ulepszeń, po to, aby nasza oferta w pełni spełniała Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com