Myjka ultradźwiękowa

Myjka ultradźwiękowa to najlepsze urządzenie do usunięcia brudu z niedostępnych zakamarków różnego rodzaju oprzyrządowania i urządzeń. Firma Polsonic wychodzi naprzeciw potrzebom rynkowym i w swojej ofercie mamy gamę urządzeń ultradźwiękowych najwyższej jakości zbudowanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Technika w jakiej działa myjka ultradźwiękowa opiera się na fizycznym zjawisku kawitacji. Proces ten zapoczątkowuje wytworzenie wysokiej częstotliwości fal ciśnieniowych, w konsekwencji których pojawiają się miliony małych pęcherzyków implodujacych na powierzchni oczyszczanego przedmiotu. To dzięki nim myjka ultradźwiękowa usuwa cząstki zanieczyszczeń (oleju, pyłów, past polerskiech, wiórów itp.) Ta metoda czyszczenia skutecznie zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych. Myjka ultradźwiękowa jest więc urządzeniem gwarantującym najwyższą jakość i precyzję mycia.

Urządzenia oferowane przez Polsonic mają zastosowanie w wielu branżach. W medycynie usprawniają proces czyszczenia narzędzi chirurgicznych, doskonale sprawdzają się także w laboratoriach, gdzie pozwalają na mycie sprzętu o nietypowych kształtach i niewielkich rozmiarach. Myjka ultradźwiękowa jest rozwiązaniem cenionym również w wielu gałęziach przemysłu i elektroniki.

Sprzęt, który Państwu przedstawiamy jest najnowocześniejszy na rynku, a rozwiązania, które zastosowaliśmy, z pewnością usprawnią pracę, czyniąc ją bardziej efektywną. Myjka ultradźwiękowa marki Polsonic to najlepszy wybór.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com